ایده گستر ارقام مشاور آگاه بیمه، مالیات و امور حقوقی می باشد

با انتخاب ایده گستر ارقام به عنوان مشاور خود، تیمی از مشاوران متخصص را در کنار خود داشته باشید


20


سال سابقه فعالیت

10


هزار مشاوره

100


مشاور متخصص

90%


رضایت مشتری

مشکلات بیمه، مالیات یا امور حقوقی خود را با ایده گستر ارقام مطرح کنید

سوالات متداول
ایده گستر ارقام در چه حوزه های مشاوره ارائه می کند؟
با توجه به اینکه هر درخواست ایده گستر ارقام با توجه به توضیحات برای متخصص مربوط به آن حوزه ارسال می شود، ایده گستر ارقام در همه مباحث مربوطه به بیمه تامین اجتماعی و قانون کار، دیه و دریافت خسارت از شرکت های بیمه، مالیات و حسابداری، ثبت شرکت و برند و همه موارد مربوط به امور حقوقی و کیفری به صورت تخصصی مشاوره ارائه می کند.
آیا امکان دارد نظر مشاوران با هم تفاوت داشته باشد؟
این مورد بسته به موضوع دارد. پیشنهاد ما این است برای اطمینان بیشتر از حداقل دو مشاور راهنمایی دریافت شود. برای دریافت هر مشاوره می توانید ایده گستر ارقام جداکانه ثبت کنید.
مشاوران ایده گستر ارقام چه کسانی هستند؟
مشاوران ایده گستر ارقام از بین وکلا، مدیران و بازنشستگان سازمان های مربوطه در حوزه های بیمه، مالیات و امور حقوقی انتخاب می شوند. صلاحیت مشاوران بر اساس مجوزها، دانش، تجربه و دیگر معیارهای ایده گستر ارقام مورد بررسی قرار گرفته است.
هزینه استخدام یک مشاور متخصص بیمه، مالیات و امور حقوقی بسیار بالاست. چرا هزینه ایده گستر ارقام به عنوان یک مشاور متخصص پایین است؟
ایده گستر ارقام توانسته با استفاده از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات، هزینه های ارائه خدمات توسط مشاوران را کاهش دهد. اگرچه این کاهش قیمت نه تنها اثری بر کاهش کیفیت خدمات مشاوران نداشته است، بلکه به دلیل پیگیری ایده گستر ارقام، باعث بهبود کیفیت ارائه خدمات مشاوران نیز شده است.
ایده گستر ارقام در کدام شهرها خدمات ارائه میدهد؟
با توجه به اینکه خدمات ایده گستر ارقام از طریق خطوط تلفن انجام می شود، در هر کجای دنیا که باشید می توانید از خدمات ایده گستر ارقام استفاده کنید.
انتخاب ایده گستر ارقام به عنوان مشاور
در صورتی که می خواهید همواره یک مشاور متخصص بیمه، مالیات و امور حقوقی داشته باشید، ایده گستر ارقام را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید