درصورت درخواست هرگونه خدمات مالی، حسابداری و مالیاتی با ما تماس بگیرید : 88709141-021 و 88709143-021 و 09391298709

آیا برای عمده فروشی پوشاک و خرده فروشی پوشاک باید از مشتری مالیات بر ارزش افزوده دریافت کنیم ؟

فهرست

آیا برای عمده فروشی پوشاک و خرده فروشی پوشاک باید مالیات بر ارزش افزوده از مشتری دریافت کنیم ؟

یک پاسخ

  1. سلام

    فروش پوشاک از مصادیق ماده ۱۲ قانون ارزش افزوده نیست و مشمول مالیات بر ارزش افزوده می باشد

    با احترام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *